Budapest

Leitner + Leitner Tax Kft

tax audit advisory

H 1027 BUDAPEST, Kapás utca 6-12
t +36 1 279 29-30 f +36 1 209 48-74
e budapest.office@leitnerleitner.com

Budapest

Kecskemét

H 6000 KECSKEMÉT, Munkácsy Mihály u. 19.
t +36 76 884 021
e kecskemet.office@leitnerleitner.com

Kecskemét

KECSKEMÉTI IRODÁNKBA KERESÜNK MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkatársat fiatal, dinamikus csapatunkba

Rólunk

  • Az osztrák gyökerű LeitnerLeitner minden adónemre kiterjedő tanácsadást, és e mellett a számvitel, a bérszámfejtés és a könyvvizsgálat terén is teljes körű szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. A Közép-Európai régióban 15 saját irodával és ezen kívül is kiterjedt nemzetközi kooperációs hálózattal rendelkezünk.
  • További információ: blogunkon.

Amit mi kérünk Tőled

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Könyvelési programok és/vagy SAP ismerete
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Elhivatottság a munka iránt
  • Beilleszkedés a csapatunkba

Előnyt jelent

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Bérszámfejtési ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Feladatok

  • Könyvelés
  • Pénzügy
  • Adózás
  • Mérlegkészítés
  • Ügyfél kommunikáció idegen és magyar nyelven
  • Havi/negyedéves jelentések

Amit ajánlunk

  • Mi elismerjük a jó munkát és szakmai fejlődés esetén előlépési lehetőséget biztosítunk.
  • Támogatjuk a továbbképzésedet belföldön és külföldön egyaránt, így mindig tanulhatsz valami újat.
  • Fiatalos, energikus csapat tagja lehetsz, egy befogadó légkör vár rád.
  • Munkádat versenyképes juttatási csomaggal díjjazzuk.

Szeretettel várjuk az önéletrajzodat!