Budapest

Leitner + Leitner Tax Kft

tax audit advisory

H 1027 BUDAPEST, Kapás utca 6-12
t +36 1 279 29-30 f +36 1 209 48-74
e budapest.office@leitnerleitner.com

Budapest

Kecskemét

H 6000 KECSKEMÉT, Munkácsy Mihály u. 19.
t +36 76 884 021
e kecskemet.office@leitnerleitner.com

Kecskemét

1-3 éves tapasztalattal rendelkező

BUDAPESTRE KERESÜNK KÖNYVVIZSGÁLÓ ASSZISZTENS

munkatársat fiatal, dinamikus csapatunkba

Rólunk

  • Az osztrák gyökerű LeitnerLeitner a könyvvizsgálat terén teljeskörű szolgáltatást nyújt ügyfeleinek, emellett minden adónemre kiterjedő tanácsadást, teljeskörű könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást is végez. A Közép-Európai régióban 15 saját irodával és kiterjedt nemzetközi kooperációs hálózattal rendelkezik.
  • További információ: blogunkon.

Amit mi kérünk Tőled

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, önállóság, rugalmasság
  • Nyitottság vidéki munkavégzésre
  • Elhivatottság a munka iránt

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Könyvelésben vagy könyvvizsgálatban szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány

Feladatok

  • Külföldi és magyar tulajdonú társaságok éves könyvvizsgálatának előkészítésében, végrehajtásában és dokumentálásában való részvétel tapasztalt munkatársak segítségével
  • A könyvvizsgálati munkaprogramban előírt feladatok végrehajtását folyamatvizsgálatok és leltárellenőrzések tesznek színesebbé
  • A vizsgálatok végrehajtását irodából, helyszíni munkavégzés keretein belül és részben otthonról (1 év után) is végezzük
  • Az éves könyvvizsgálatokon kívül betekintést nyerhetsz számos egyéb könyvvizsgálói tevékenységbe (átalakulások, közbenső mérleg, stb)
  • Lehetőséged lesz a nemzetközi számvitel területén is gyarapítani tudásodat

Amit ajánlunk

  • Mi elismerjük a jó munkát és szakmai fejlődés esetén előlépési lehetőséget biztosítunk
  • Támogatjuk a továbbképzésedet belföldön és külföldön egyaránt, így mindig tanulhatsz valami újat
  • A változatos munkakörnyezetben a sosem egyhangú munkavégzés garantált
  • Fiatalos, energikus csapat tagja lehetsz, egy befogadó légkör vár rád
  • Munkádat versenyképes juttatási csomaggal díjjazzuk

Szeretettel várjuk az önéletrajzodat!